Hlavní Mapa stránek

PVC, koberce, plovoucí podlahy ...


PVC a koberce

PVC je velice příjemné na došlap a například oproti laminátovým plovoucím podlahám je výrazně teplejší a tišší. Minimální přenášený hluk přivítají zejména v panelákových bytech sousedi pod Vámi. PVC podlahy tlumí zvuk nejvíce za všech typů podlahových krytin, takže Váš byt bude příjemně tichý.

PVC se velice snadno udržuje a čistí. Stačí běžná údržba pomocí vysavače, smetáku či mopu a podlaha zůstane hygienicky čistá a bez skvrn. PVC nevadí rozlitá voda, snadno a rychle odstraníte i havárii prasklé vody či vyteklé pračky nebo myčky.


Naše firma dodává a pokládá podlahy od těchto výrobců:

Tarket Forbo

V současné době najdeme na trhu širokou škálu cenově dostupných PVC, které jsou určeny pro běžné použití v domácnostech, i komerčních prostorách. Věříme že si ze široké škály vzorů určitě vyberete.


Plovoucí podlahy – jednička na trhu

Plovoucí podlahy jsou v současnosti nejmodernější formou podlahové krytiny. Velkou roli zde hraje cenová dostupnost a vysoký stupeň praktičnosti. Plovoucí podlaha se snadno pokládá a v případě stěhování ji lze také bez problémů rozebrat. Další obrovskou výhodou plovoucích podlah je jejich údržba, ke které postačí mop a správný čistící prostředek určený právě pro plovoucí podlahy.

Podlahy jsou základem každého prostoru. Chystáte-li větší úpravy bytu či kanceláře, pak jsou naše služby pro vás tou nejideálnější formou!

Mezi jednu z hlavních činností firmy patří pokládka kvalitních plovoucích podlah laminátových a dřevěných.

Naše firma dodává a pokládá podlahy od těchto výrobců:

Kronotex Parador

Vysoce kvalitní značková laminátové podlahy PARADOR Classic 1040 třídy zátěže 32 je vhodná do všech bytových a středně zatěžovaných komerčních prostor. Vyrábí se ve 21 dekorech s hladkou a gravírovanou povrchovou úpravou. Navíc má díky impregnaci všech hran lamely zvýšenou ochranu proti vlhkosti.

Hlavní výhody podlah Parador

Click
 1. Patentovaný Click systém s profilem SAFE-LOCK pro rychlou pokládku bez použití lepidla. Lamely mohou být rozebrány a opětovně použity.
 2. Precizně vyrobený profil zámku zaručuje robustní a pevnou instalaci bez viditelných spár.
 3. AQUA-PROOF systém – integrovaná ochrana proti bobtnání v základní desce o 40% lepší než dovoluje norma EN 13329, impregnované všechny hrany lamel
 4. Testováno bavorským institutem LGA pro kvalitu, obsah škodlivin a vhodnost pro použití v tropických klimatech.
 5. Oceněno známkou pro životní prostředí „Modrým andělem“
 6. Baleno v recyklovatelných materiálech
 7. Kompletní sortiment příslušenství pro rychlou, profesionální instalaci a snadnou údržbu
 8. Záruka 5-15 let

Doporučené třídy používání (EN 13329)

Silně frekventované obytné prostory tř. 23.

23

Silně frekventované obytné prostory tř. 32.

32

Složení

slozeni-clever-click
 1. Vysoce odolná vrchní vrstva z melaminové pryskyřice.
 2. Dekorativní papír s autentickými strukturami dřevin tisknuté organickými inkousty.
 3. Vlhku odolná folie.
 4. Patentovaný click-systém s profilem SAFE-LOCK.
 5. AQUA-PROOF systém – integrovaná ochrana proti bobtnání v základní desce o 40% lepší než dovoluje norma EN 13329, impregnované všechny hrany lamel pro trojnásobnou ochranu proti bobtnání.
Záruka Systém pro úpravu vzduchu v místnosti Nízká emisní třída Certifikát kvality Ověření toxicity

Jelikož plovoucí podlahy zároveň pokládáme a za tuto práci neseme patřičné záruky, používáme pouze takové podlahy, které opravdu něco vydrží a které mají patřičné atesty.

Zámkové laminátové podlahy Parador přinášejí snadnou cestu řešení Vašeho bydlení a zachovávají si po dlouhá léta pěkný vzhled. Spojují špičkové kvality předního německého výrobce a cenově příznivé investice do hodnotného značkového výrobku.

Laminátové podlahy Parador jsou prvotřídní výrobky. Jejich podlahový systém s dvojitým jistícím mechanickým zámkem zaznamenal na trhu velký úspěch.