Hlavní Mapa stránek

AZ-Kuchyně, co pro Vás můžeme udělat ...

Vítáme Vás na našich stránkách.


Jsme firma, působící na území celé Prahy a okolí.

Zabýváme se výrobou nábytku na míru. Naší předností je výroba a montáž kuchyňských linek, včetně vestavných spotřebičů, vestavěné skříně, podlahy, ložnice a všeho, co se dá vyrobit ze dřeva.

Nabízíme svým zákazníkům komplexní služby, od 3D návrhu kuchyňských linek a výrobu, přes dodávku a montáž, zapojení, až po zajištění dodávky kompletních služeb na klíč, včetně všech potřebných stavebních činností.


Stavební připravenost pro nás není problém. Naše partnerská firma AZ-Reko zajistí vše potřebné od úpravy vody, odpadů přes elektroinstalaci až po štuky a výmalbu.


Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně

Největší výhodou kuchyňských linek na míru je to, že si vlastní kuchyň můžete sami vymyslet a přímo neprojektovat. Přesně tak aby se Vám to co nejvíce líbilo. Nebudete tak muset shánět a vybírat tu kuchyňskou linku, která se alespoň bude blížit tomu Vašemu ideálu.


Při výrobě našich kuchyňských linek využíváme nové standardy a zásady pro kuchyně.

Dále vyrábíme vestavné skříně a ložnice na zakázku, z Vámi zvolených materiálů.

Vestavěné skříně, ložnicové sestavy, postele - včetně roštů a zdravotních matrací (fa. MATERASSO), i jednotlivé solitery.


Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně

AZ-Kuchyně pro Vás zajišťuje tyto činnosti:


  • Výroba a montáž kuchyňských linek
  • Výroba a montáž vestavných skříní
  • Výroba a montáž ložnic
  • Bytový interiér
  • Dodání a montáž vestavných spotřebičů
  • Patra a postele
  • Ložnicové sestavy
  • Nábytek a pulty do kanceláří a komerčních prostorů
  • Venkovní stavby

Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně

Naše priorita:

Kvalita prováděných prací a vystupování pracovníků je na prvním místě. Pracovní doba je stanovena dle přání objednatele. Naším prvotním cílem je spolehlivost, odborná péče a ochrana majetku klienta. Přejeme si, aby zákazníci byli s naší prací natolik spokojeni, že nakonec budou našich služeb využívat opětovně.


Máme letité zkušenosti, známe klady i zápory různých řešení a můžeme Vám pomoci s rozhodováním již ve fázi prvních úvah. Stačí nám zavolat na tel. č. +420 776 057 008 a poradite se s námi. Vše, co víme, bude jistě dobrým podkladem pro Vaše záměry.


Nedílnou součástí jsou komplexní služby na základě písemné smluvní dohody nebo jednorázové služby dle konkrétního požadavku.


Vše s maximální přesností a důrazem na kvalitu - dle Vašich požadavků - na míru


Kuchyně Kuchyně Kuchyně